Objednávky spracovávame a posielame v normálnom režime. Viac informácií tu.

Vyberte odtieň kľučky jednoducho bez problémov!

Interiérové aj vchodové kovanie si môžete kúpiť v rôznych farebných prevedeniach. Odtiene sa ale neurčujú podľa základných farieb ako žltá, hnedá, čierna, červená a ďalšie.
 
Vyberáme napríklad z mosadze alebo nerezu, čo niekedy spôsobuje problém, pretože môžeme ľahko zameniť farbu kľučky za materiál.
 
Najprv si teda ujasnime, že pri výbere farieb máme na mysli povrchovú úpravu, čo nie je to isté ako materiál, z ktorého je celé kovanie vyrobené. Vďaka tomu tiež nemusí byť vôbec zle, ak nájdeme napríklad kľučku, u ktorej bude napísané, že je vyrobená z mosadze, ale bude sa nám na pohľad zdať ako bronzová.
 

Široká škála odtieňov

 
Medzi najčastejšie farby kľučok patrí:
 
• Mosadz - pripomína zlatú farbu.
• Nikel - strieborná farba s nádychom modrej.
 
• Chróm - tiež podobný striebornej farbe, ale je svetlejší než nikel.
 
• Bronz - farba blízka hnedé.
 
• Nerez 
 
Stretnúť sa môžeme aj s rôznymi úpravami a kombináciami základných odtieňov, vďaka čomu je ponuka ešte oveľa pestrejšia a svoje si môže vybrať skutočne každý.
 
Niektoré spoločnosti navyše ponúkajú aj špeciálne prevedenie, ktoré nie sú moc obvyklé (napríklad titán). Ak teda chcete naozaj originálny kúsok, určite máte veľkú šancu taký mať. Stačí si starostlivo prejsť charakteristiky jednotlivých produktov a vyberať samozrejme u takého predajcu, ktorý má veľký sortiment.
 
Novinka
 

E-book zdarma

PDF knižka zadarmo

Ako vybrať dverové kľučku ...

... aneb šetrite čas a peniaze. Vyberajte s prehľadom profesionála. 

 

Zadajte Váš mail do poľa a v zápätí Vám na neho dorazí PDF knižka. Více...

Bezpečné platby