Dvere (9) Kovania a kľučky (24) Príslušenstvo k dverám (7) Novinky (6) Inšpirácia (7)

10 + 1 odpovedí, ako vybrať dverné kľučku.

Zadajte Váš mail a stiahnite si PDF knižku zadarmo. Viac o knihe nájdete tu. Zároveň vďaka stiahnutie získate prístupy k špeciálnej akciám, ktoré raz za čas zasielame.

 

Formulár sa odosiela, počkajte prosím ...

Blog

Ako a čím natrieť dvere?

Ako a čím natrieť dvere?

V minulom diele sme sa na našom blogu venovali renovácii starých dverí. Teraz túto tému ešte trochu rozvinieme a zameriame sa na proces náteru a farbenie dverí. Na výber máme dve možnosti. Ak sa rozhodneme našim starým dverám vdýchnuť nové žiarivé farby, musíme vziať do úvahy, v akom sú stave.

Ako renovovať staré dvere?

Ako renovovať staré dvere?

Vstupné dvere samozrejme fungujú ako základný bezpečnostný prvok v každej domácnosti, tiež však mnohé napovie o samotnom majiteľovi domu či bytu. Práve preto by sme mali o ich vzhľad dbať a toto pravidlo sa týka všetkých dverí, nielen tých vstupných. Ak nehodláte utrácať peniaze za nové dvere, je práve pre vás vhodná možnosť ich renovácie, ktorá zo starých dverí urobí "skoro nové".

Ako funguje paniková kľučka a kedy ju potrebujete?

Ako funguje paniková kľučka a kedy ju potrebujete?

V prvom rade si musíme odpovedať na otázku, čo to vlastne to panikové kovanie je? Zjednodušene a laicky povedané, už zo samotného názvu vyplýva, že pôjde o kovanie navrhnuté v rámci prevencie proti vzniku paniky.

Soutěžte s námi o dveřní příslušenství!

Soutěžte s námi o dveřní příslušenství!

Neustále se pro Vás, naše zákazníky, snažíme dělat něco navíc, a proto jsme si pro Vás připravili tuto soutěž o skvělé dveřní příslušenství!

Bojíte sa o svoje cennosti? Porozmýšľajte o domácom trezoru!

Bojíte sa o svoje cennosti? Porozmýšľajte o domácom trezoru!

Nahromadilo sa vám už pod vankúšom toľko peňazí, že kvôli tomu nemôžete ani zaspať? Ste už kvôli bankovkám uschovaným v knihách nervózny aj v momente, keď si niekto len prezerá vašu knižnicu? Možno je čas zamyslieť sa nad kúpou domáceho trezoru! Okrem toho sa však nájdu aj iné dôvody, prečo si taký trezor kúpiť.

Ako otvoriť zabuchnuté dvere

Ako otvoriť zabuchnuté dvere

Snáď úplne každému sa v živote stane, že si zabuchne dvere a kľúč nechá vnútri. Niekedy sa proste ponáhľate, alebo len máte hlavu v oblakoch a zabudnete si vziať kľúče. Niekedy vám dvere zase zabuchne prievan. Určite sa ale zhodneme, že sa niečo také skrátka môže stať. Čo teda v takej situácii robiť?

Ak ste niekedy premýšľali, ako otvoriť dvere kasína, nie ste sami. Najpopulárnejším spôsobom je použitie bezkontaktného systému kontroly prístupu. Ak podnikáte v oblasti najlepsie Slovenske kasino pravdepodobne ste premýšľali o tom, ako otvoriť zatvorené dvere. Koniec koncov, ako môžete zabezpečiť, aby bezpečnosť vášho herného priestoru nebola ohrozená? Je dôležité dbať na to, aby boli dvere pevne zatvorené, aby ste neprišli o peniaze alebo cennosti.

Ako vybrať farbu vchodových i iných dverí

Ako vybrať farbu vchodových i iných dverí

Farba dverí býva jedným z dôležitých faktorov pri výbere dverí, a preto u nás na Najklucky.sk dvere ponúkame vo viacerých farbách. Niekedy však pre to, aby ste dverám dodali eleganciu a oživili tak exteriér vášho domu, bude úplne stačiť natrieť dvere náterom inej farby. V každom prípade si ale poďme jednotlivé farby rozobrať.

 

Dodajte vchodovým dverám eleganciu

Dodajte vchodovým dverám eleganciu

Prívetivý a pôvabný vchod do domu je prvá vec, ktorú môžete zaujať vaše hostí. Hovorí sa, že prvý dojem je veľmi dôležitý. Prečo by teda nemalo to isté platiť aj pre váš dom? Keď si navyše v hlave vybavíte obraz svojho domova, súčasťou tohto obrazu často budú práve domové dvere. Nestálo by teda za to venovať im trochu viac pozornosti?

Voľba vonkajšie kľučky na bránku či ku dverám

Voľba vonkajšie kľučky na bránku či ku dverám

Na vonkajšie kovania sú kladené oveľa väčšie nároky než na interiérové - musí byť veľmi odolné voči korózii a tiež voči zlodejom. Keďže sú kľučky pri vchodových dverí či bránok vôbec to prvé, čím môžete zapôsobiť na svojich hostí, bývajú mnohokrát tiež veľmi extravagantné.

ešte minútku!

neodchádzajte od nás s prázdnymi rukami!

Pripravili sme si pre Vás darček v podobe
zľavového kupónu na akýkoľvek nákup.

Šanca sa už nebude opakovať!

Prezraďte nám Vaše krstné meno a email
a vyzdvihnite si 3% zľavu na nákup!