Dvere (9) Kovania a kľučky (24) Príslušenstvo k dverám (7) Novinky (6) Inšpirácia (7)

10 + 1 odpovedí, ako vybrať dverné kľučku.

Zadajte Váš mail a stiahnite si PDF knižku zadarmo. Viac o knihe nájdete tu. Zároveň vďaka stiahnutie získate prístupy k špeciálnej akciám, ktoré raz za čas zasielame.

 

Formulár sa odosiela, počkajte prosím ...

Biele dvere ako univerzálne estetické riešenie interiéru

Dvere v bielej farbe sú jednou z najčastejšie predávaných položiek na našom e-shope v kategórii dverí. Pokiaľ Vás zaujíma, čím sú tak lákavé pre našich zákazníkov a prečo sú najčastejšie volenú variantom, prečítajte si pozorne náš článok.

Ekonomická, jednoduchá a pôsobivá variant interiérových dverí - to sú biele dvere, ktoré nájdete aj na našom e-shope.

Pár argumentov, prečo sú biele dvere tou správnou voľbou:

  • Biele dvere sú veľkou výhodou hlavne v bytoch, kde dverám hrozí väčšie námaha. Oproti napríklad dyhovaným dverám (predovšetkým mäkšie dreviny ako jelša a javor) sú biele dvere veľmi odolné a prekonajú aj veľkú záťaž v podobe hrajúcich sa detí či pazúriky zvieracích miláčikov. Tiež sú oveľa jednoduchšie na údržbu.
  • S tým tiež súvisí obstarávacia cena, ktorá je naozaj veľmi priaznivá (dá sa povedať, že biele dvere patrí medzi najlacnejšie druhy dverí na trhu). Takže keby predsa len došlo k zničeniu týchto dverí, nezasiahne nás to toľko, ako keby sme investovali do drahších dyhovaných či drevených dverí.

  • Ak doma máte plastové okná, tak sú biele dvere tou najlepšou voľbou. Biele dvere vzhľad okien doplnia a celok tak pôsobí celistvo bez rušivých elementov. Navyše, kombinácia bielych okien a drevených dverí opticky zmenšuje priestor, čo nie je žiadaným prvkom.
  • Biele dvere sú tiež riešením pre priestory, kde máme v každej miestnosti volený iný druh podlahy. Poprípade, ak máme v rôznych miestnostiach volené iné druhy dreva (ktoré by sa potom sa dverami navzájom rušili). Biela farba je univerzálny a hodí sa ku všetkému. Dá sa povedať, že zvolením bielych dverí nemôžete nikdy nič pokaziť.

A už dávno neplatí, že biele dvere sú fádne, nudné a nevzhľadné! Na našom e-shope nájdete mnoho druhov prevedení bielych interiérových dverí, rôzne presklených a dekorovaných.

Najobľúbenejším druhom našich zákazníkov sú dvere radu Color, ak chcú biele dvere, ktoré majú zaujať a oslniť návštevy. Dvere Color ponúkame v mnohých druhoch, ktoré sa líšia presklením a rozložením sklenených tabúľ:

Pre vybavenie nemocníc, škôl a iných verejných priestorov sú najčastejšie volené lakované dvere Invest, ktoré zaujmú svojou ľudovou cenou. Preto, ak potrebujete kúpiť veľké množstvo dverí, sú tou správnou ekonomickou variantou.

Ak biele dvere potrebujete veľmi rýchlo, máme pre Vás dobrú správu! Dvere Invest máme skladom! Takže ich budete mať do dvoch dní doma, prípadne, ak ste z Ostravy a okolia, môžete si ich u nás vyzdvihnúť a ušetríte za poštovné.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať či už po telefóne, alebo cez e-mail. Sme tu pre Vás každý všedný deň od 9 do 18:00.

Za kolektív Najklucky.sk,

Lucie Milkovová

ešte minútku!

neodchádzajte od nás s prázdnymi rukami!

Pripravili sme si pre Vás darček v podobe
zľavového kupónu na akýkoľvek nákup.

Šanca sa už nebude opakovať!

Prezraďte nám Vaše krstné meno a email
a vyzdvihnite si 3% zľavu na nákup!