Dvere (9) Kovania a kľučky (24) Príslušenstvo k dverám (7) Novinky (6) Inšpirácia (7)

10 + 1 odpovedí, ako vybrať dverné kľučku.

Zadajte Váš mail a stiahnite si PDF knižku zadarmo. Viac o knihe nájdete tu. Zároveň vďaka stiahnutie získate prístupy k špeciálnej akciám, ktoré raz za čas zasielame.

 

Formulár sa odosiela, počkajte prosím ...

Blog

Kľučka ako skutočný retro klenot

Kľučka ako skutočný retro klenot

Retro sa v interiéri proste nosia a nevyhýba sa ani dverovým kľučkám. Nezáleží na tom, či ste zástancom klasických retro interiérov alebo inklinujete iba k drobným retro doplnkom. Retro kľučky budú IN v každom type interiéru. Neveríte? My sme presvedčení, že áno :-).

Doprajte vašim dverám kus pravej prírody

Doprajte vašim dverám kus pravej prírody

Drevo je výnimočné svojou hrejivosťou, tak prečo si ju neužiť pri každodennom kontakte s kľučkou. Kľučky sú vyrábané ručne a každá je originálna a s láskou spracovaná. Kľučky berieme niekoľkokrát denne do rúk a otvárajú nám dvere na najmilšie miesto na svete, k nám domov. Vneste aj vy teplo dreva do svojho domova.

6 + 1 tipov ako sa správne starať o dverový zámok

6 + 1 tipov ako sa správne starať o dverový zámok

Zima je pre dlhú životnosť zámku náročnejšie obdobie. Vlhkosť, mráz alebo sneh zámok ničia a ak nebudete o zámok správne starať môže sa vám stať, že sa do svojho bytu alebo domu jednoducho nedostanete, pretože zámok nepôjde odomknúť. Predíďte tomuto problému správnou starostlivosťou o dverný zámok.

Praktické "pánske" vianočné darčeky? Áno aj tie môžu potešiť.

Praktické "pánske" vianočné darčeky? Áno aj tie môžu potešiť.

Dať ten pravý vianočný darček je niekedy veľmi ťažké. A o to viac, ak ste praktický človek a chcete, aby darček tiež poslúžil. Inšpirujte sa ako treba potešiť Vašu priateľku, manželku alebo deti praktickým, ale napriek tomu veľmi pekným darčekom. Vaši blízki navyše určite ocenia aj Vašu snahu trochu vylepšiť spoločné bývanie.

Typológia klik (ov)

Typológia klik (ov)

Keď sa povie kľučka, všetci celkom iste vieme aký doplnok dverí si predstaviť. Keď sa ale chceme hlbšie pozrieť na typológiu klik, už to tak jednoduché nie je :-). A rovnako tak je to s kľučky. Čoskoro nastane obdobie "hodovania", tak prečo sa na typológiu klikov nepozrieť bližšie ... po sviatkoch sa táto znalosť bude určite hodiť :-).

Ako ideálne zabezpečiť vašu domácnosť

Ako ideálne zabezpečiť vašu domácnosť

Vedeli ste, že aj cez to, že Česi investujú do zabezpečenia svojich domácností nemalé čiastky, to najzákladnejšie a vlastne aj najmenej nákladné zabezpečenie často prehliadajú? Áno, jedná sa o zabezpečenie vstupných dverí, ktoré totiž neodolá nájazde lupičov spravidla ani 5 minút.

Vneste do vášho interiéru kus pravého Talianska

Vneste do vášho interiéru kus pravého Talianska

Možno sa letos v lete chystáte zažiť Taliansko na vlastnej koži ... čo mať ale kus Talianska ako štýlový doplnok vášho interiéru. Dizajnové a štýlové kľučky za perfektnú ceny vám to umožní.

Aké madlo vybrať na posuvné dvere?

Aké madlo vybrať na posuvné dvere?

Pri výbere madlá pre posuvné dvere je potreba vyberať nielen z materiálového, tvarového a farebného prevedenia, ale dať pozor aj na to, aby madlo príliš nevyčnievalo. Predídeme poškodeniu madlá pri posune dverí na stenu alebo do stavebného puzdra.

Ako vybrať bezpečnostné kovanie

Ako vybrať bezpečnostné kovanie

Bezpečnostné kovanie by malo byť nepostrádateľnou súčasťou každých vstupných dverí. Nielen že chránite správnym zabezpečením vstupu svoj majetok, ale je tiež dôležitým faktorom pri uzatváraní poistenia.

Čierna je IN nielen v móde, ale aj v interiéri.

Čierna je IN nielen v móde, ale aj v interiéri.

"Malé čierne" sa drží na vrchole módnych trendov už od 20 rokov minulého storočia ... prečo by sa teda na vrchole trendov v interiéri nemohli "zabývať" i čierne kľučky ...

ešte minútku!

neodchádzajte od nás s prázdnymi rukami!

Pripravili sme si pre Vás darček v podobe
zľavového kupónu na akýkoľvek nákup.

Šanca sa už nebude opakovať!

Prezraďte nám Vaše krstné meno a email
a vyzdvihnite si 3% zľavu na nákup!