Dvere (9) Kovania a kľučky (24) Príslušenstvo k dverám (7) Novinky (6) Inšpirácia (7)

10 + 1 odpovedí, ako vybrať dverné kľučku.

Zadajte Váš mail a stiahnite si PDF knižku zadarmo. Viac o knihe nájdete tu. Zároveň vďaka stiahnutie získate prístupy k špeciálnej akciám, ktoré raz za čas zasielame.

 

Formulár sa odosiela, počkajte prosím ...

Doprajte vašim dverám kus pravej prírody

Drevo je výnimočné svojou hrejivosťou, tak prečo si ju neužiť pri každodennom kontakte s kľučkou. Kľučky sú vyrábané ručne a každá je originálna a s láskou spracovaná. Kľučky berieme niekoľkokrát denne do rúk a otvárajú nám dvere na najmilšie miesto na svete, k nám domov. Vneste aj vy teplo dreva do svojho domova.

Zo svojich mladých rokov si pamätám rozkývanú drevené kľučky na dverách v byte mojej babičky :-). Táto doba je už ale dávno preč a dnes sú drevené kľučky brané skôr ako luxusný doplnok interiéru.

Drevenú kľučku si niekedy vyberáme z praktických dôvodov, napríklad do sauny nemôžete dať materiál, ktorý sa rozžeraví. Jedná sa ale o jedinečný dekoratívny prvok interiéru, ktorý sa hodí k i moderným dverám, nečakane k rovným líniám, ku skleneným dekorom aj plávajúcim podlahám.

Rovná kľučka Modern

Táto kľučka s je naozaj dizajnovo podarený a originálne "kúsok". Rovná kľučka Modern sa bude hodiť skôr do moderných interiéru, ktorým dodá naozajstný šmrnc. Materiál je dub alebo orechové drevo a s malým príplatkom je možné ju vyrobiť aj s čerešňového, jaseňového alebo jilmového dreva.

    

Zaguľatená kľučka Modern

Táto interiérová vnútorná kľučka má rozetu s elipsovitým štítkom. Bude vynikať v tradične i moderne ladených interiéroch. Krásne sadne do ruky, jej tvar sa stáča od zašpicateného konca cez spodnú časť znovu hore. Zaguľatená kľučka Modern na obrázku je vyrobená z dubového dreva.

 

    

Drevené kľučky Modern

Ak si vyberiete jednu z týchto kľučiek do vášho interiéru, zaručujem vám, že to bude naozaj doplnok, ktorý padne do oka každej návšteve. A nielen to, každý si na nej bude chcieť siahnuť, pretože tieto kľučku k dotyku priamo lákajú.

Kľučky môžu byť vyrobené bez rozety, s rozetou na dózický kľúč, s rozetou pre cylindrickú vložku aj s rozetou pre WC.

Štítová kľučka Elegant

Ak preferujte štítové kľučky, tak kľučka Elegant bude vo vašom interiéri priamo žiariť. Svoju ladnú krivkou, zvlneným štítkom a jemným povrchom dodá všetkým dverám elegantný ráz. Kľučka je vyrábaná v dĺžke 25 cm, ale ak by ste chceli týmito kľukami nahradiť vaše existujúce kľučky, je možné ju vyrobiť aj v iných rozmeroch. Kľučka je vyrábaná z orechového alebo z dubového dreva. Kľučka na fotke je z orecha.

Vyberať môžete z možnosti dózický kľúč, cylindrická vložka FAB či WC.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť? Bez váhania nás kontaktujte.

Viac článkov nájdete na našom blogu.

Rostislav Lang, majiteľ a prevádzkovateľ internetového obchodu Naj kľučky.

ešte minútku!

neodchádzajte od nás s prázdnymi rukami!

Pripravili sme si pre Vás darček v podobe
zľavového kupónu na akýkoľvek nákup.

Šanca sa už nebude opakovať!

Prezraďte nám Vaše krstné meno a email
a vyzdvihnite si 3% zľavu na nákup!