Dvere (9) Kovania a kľučky (24) Príslušenstvo k dverám (7) Novinky (6) Inšpirácia (7)

10 + 1 odpovedí, ako vybrať dverné kľučku.

Zadajte Váš mail a stiahnite si PDF knižku zadarmo. Viac o knihe nájdete tu. Zároveň vďaka stiahnutie získate prístupy k špeciálnej akciám, ktoré raz za čas zasielame.

 

Formulár sa odosiela, počkajte prosím ...

Kľučka Economy – ozdoba interiéru za bezkonkurenčnú cenu!

Čo si predstaviť, keď počujete niekoho hovoriť o "economy kľučke"? Je to prosté, nemusíte sa ničoho báť, v tomto článku vám bude všetko vysvetlené.

Čo si predstaviť, keď počujete niekoho hovoriť o economy kľučke? Je to jednoduché, nemusíte sa ničoho báť, v tomto článku Vám všetko vysvetlíme.

Pokiaľ sa následne rozhodnete, že Economy kľučka je pre Vás to pravé, nezabudnite, že na našom eshope Najkľučky.sk si ju môžete objednať. 

 

 

Prečo sa tomuto typu kľučiek hovorí economy?

Áno, každému z Vás pravdepodobne napadne, že to bude mať čo dočinenia s cenou. To máte samozrejme pravdu, ale zároveň mnohým vzíde na um, že Economy kľučka asi nebude patriť medzi najkrajšie. A to je práve bežná chyba. Veľa ľudí keď počuje spojenie economy kľučka, si myslí , že sa mu bude páčiť cenovo, ale vzhľadovo určite nie a túto variantu hneď zavrhne. Pokúsime sa Váš názor zmeniť. 

 

Čo je economy kľučka?

 

Economy kľučka je jedinečným spojením nízkej ceny a krásneho vzhľadu. Economy kľučka nie je obyčajná biela plastová kľučka, ako si možno mnohí z Vás predstavujú. Toto prevedenie kľučiek je robené tak, aby vzhľadovo vyhovovalo aj miestam, kde napríklad nie je možné investovať do drahých kovaní. Vzhľadovo je úplne rovnaká ako drahšie kľučky, ale prevedenie je lacnejšie vďaka materiálu z ktorého je zhotovená – kľučka Economy je vyrobená zo zliatiny kovov a tým sa výroba zľavňuje (tým aj cena). 

 

Aké Economy kľučky nájdete u nás?

 

Na našom webe si môžete vybrať zo štyroch druhov Economy kľučiek. Tak isto ako všetky ostatné, aj tento typ sa vyrába v štítkovom a rozetovom prevedení a my Vám ich tak ponúkame. Napríklad kľučka Alma R economy disponuje svojou kvalitou, nízkou cenou a pekným dizajnom. Spodný štítok rozety si môžete vybrať z klasických možností BB, PZ ši WC. Kľučku dodávame vo farebnom prevedení: hnedá grafiato či lakovaný nikel. Zdobia ju bodky na rukoväti kľučky. Kľučku Alma si môžete zaobstarať aj v štítkovom prevedení. Pri štítkovej verzií si klasicky vyberáte veľkosť rozstupu a typ zámku.

Pokiaľ si nebudete s čímkoľvek vedieť rady, neváhajte sa obrátiť na našu online či telefonickú podporu. Využite možnosť nechať si tovar doviezť až pred Váš dom, alebo si ho vyzdvihnite na jednom z odberných miest, ktoré máme po celom Slovensku.

Tešíme sa na Váš nákup!

 

Lucie Milkovová

ešte minútku!

neodchádzajte od nás s prázdnymi rukami!

Pripravili sme si pre Vás darček v podobe
zľavového kupónu na akýkoľvek nákup.

Šanca sa už nebude opakovať!

Prezraďte nám Vaše krstné meno a email
a vyzdvihnite si 3% zľavu na nákup!