Dvere (9) Kovania a kľučky (24) Príslušenstvo k dverám (7) Novinky (6) Inšpirácia (7)

10 + 1 odpovedí, ako vybrať dverné kľučku.

Zadajte Váš mail a stiahnite si PDF knižku zadarmo. Viac o knihe nájdete tu. Zároveň vďaka stiahnutie získate prístupy k špeciálnej akciám, ktoré raz za čas zasielame.

 

Formulár sa odosiela, počkajte prosím ...

Dvere

Drevené dvere - rokmi preverená klasika, ktorá nesklame

Drevené dvere - rokmi preverená klasika, ktorá nesklame

Súčasná moderná éra tlačí do popredia plastové a ďalšie umelo vytvorené materiály. Drevo sa tak pomaly a isto stáva v spoločnosti prežitkom. Platí však toto pravidlo aj v oblasti dverí?

Ako a čím natrieť dvere?

Ako a čím natrieť dvere?

V minulom diele sme sa na našom blogu venovali renovácii starých dverí. Teraz túto tému ešte trochu rozvinieme a zameriame sa na proces náteru a farbenie dverí. Na výber máme dve možnosti. Ak sa rozhodneme našim starým dverám vdýchnuť nové žiarivé farby, musíme vziať do úvahy, v akom sú stave.

Ako renovovať staré dvere?

Ako renovovať staré dvere?

Vstupné dvere samozrejme fungujú ako základný bezpečnostný prvok v každej domácnosti, tiež však mnohé napovie o samotnom majiteľovi domu či bytu. Práve preto by sme mali o ich vzhľad dbať a toto pravidlo sa týka všetkých dverí, nielen tých vstupných. Ak nehodláte utrácať peniaze za nové dvere, je práve pre vás vhodná možnosť ich renovácie, ktorá zo starých dverí urobí "skoro nové".

Ako otvoriť zabuchnuté dvere

Ako otvoriť zabuchnuté dvere

Snáď úplne každému sa v živote stane, že si zabuchne dvere a kľúč nechá vnútri. Niekedy sa proste ponáhľate, alebo len máte hlavu v oblakoch a zabudnete si vziať kľúče. Niekedy vám dvere zase zabuchne prievan. Určite sa ale zhodneme, že sa niečo také skrátka môže stať. Čo teda v takej situácii robiť?

Ak ste niekedy premýšľali, ako otvoriť dvere kasína, nie ste sami. Najpopulárnejším spôsobom je použitie bezkontaktného systému kontroly prístupu. Ak podnikáte v oblasti najlepsie Slovenske kasino pravdepodobne ste premýšľali o tom, ako otvoriť zatvorené dvere. Koniec koncov, ako môžete zabezpečiť, aby bezpečnosť vášho herného priestoru nebola ohrozená? Je dôležité dbať na to, aby boli dvere pevne zatvorené, aby ste neprišli o peniaze alebo cennosti.

Ako vybrať farbu vchodových i iných dverí

Ako vybrať farbu vchodových i iných dverí

Farba dverí býva jedným z dôležitých faktorov pri výbere dverí, a preto u nás na Najklucky.sk dvere ponúkame vo viacerých farbách. Niekedy však pre to, aby ste dverám dodali eleganciu a oživili tak exteriér vášho domu, bude úplne stačiť natrieť dvere náterom inej farby. V každom prípade si ale poďme jednotlivé farby rozobrať.

 

Dodajte vchodovým dverám eleganciu

Dodajte vchodovým dverám eleganciu

Prívetivý a pôvabný vchod do domu je prvá vec, ktorú môžete zaujať vaše hostí. Hovorí sa, že prvý dojem je veľmi dôležitý. Prečo by teda nemalo to isté platiť aj pre váš dom? Keď si navyše v hlave vybavíte obraz svojho domova, súčasťou tohto obrazu často budú práve domové dvere. Nestálo by teda za to venovať im trochu viac pozornosti?

Biele dvere ako univerzálne estetické riešenie interiéru

Biele dvere ako univerzálne estetické riešenie interiéru

Dvere v bielej farbe sú jednou z najčastejšie predávaných položiek na našom e-shope v kategórii dverí. Pokiaľ Vás zaujíma, čím sú tak lákavé pre našich zákazníkov a prečo sú najčastejšie volenú variantom, prečítajte si pozorne náš článok.

Interiérové dvere ... aneb obleč svoj interiér!

Interiérové dvere ... aneb obleč svoj interiér!

Pri vybavovaní bývanie si dávame naozaj záležať, nech sa nám v ňom býva pekne. Snažíme sa, aby nám všetko ladilo, a aby bol prepracovaný každý detail. Rovnako ako funkčnosť nás zaujíma aj to, ako to bude vyzerať a či nám to do interiéru zapadne.

Vchodové dvere - brána do Vášho kráľovstva

Vchodové dvere - brána do Vášho kráľovstva

Vchodové dvere sú to najdôležitejšie, čo Vás oddeľuje od okolitého sveta. Vchodové dvere chráni Váš majetok pred neželanými hosťami, ochraňuje ho pr požiarom vzniknutým za nimi, bráni hluku zvonku a navyše plní dôležitú estetickú úlohu ...

ešte minútku!

neodchádzajte od nás s prázdnymi rukami!

Pripravili sme si pre Vás darček v podobe
zľavového kupónu na akýkoľvek nákup.

Šanca sa už nebude opakovať!

Prezraďte nám Vaše krstné meno a email
a vyzdvihnite si 3% zľavu na nákup!